Home

Přihlášení uživatele

S5 Registrace

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Rubikon na YouTube

 

Rubikon na YouTube

Zahraj si Rubikon on-line

 

Zahraj si Rubikon on-line

Jen ty, Rubikon a tvůj počítač.

Zahraj si o ceny.

Rubikon NEWS

 

Rubikon NEWS

Zajímavosti z Rubikonu.

Pusť si TV zpravodajství.

Rubikon na Facebooku

 

Rubikon na Facebooku

Už jsi fanouškem Rubikonu na FB?

Mrkni na to ...
 

Po 5 letech se vrací Rubikon. Možná se s ním potkáš ve škole, a když ne, vše podstatné najdeš tady na internetu. Rubikon je o rizicích sázení a také o zodpovědném rozhodování v životě. Prošmejdi tenhle web, ať víš, o co jde. A také YouTube a Facebook. Tady všude budou postupně přibývat zprávy, novinky, videa a soutěže o ceny. Pro začátek si pusť tohle video.

... v Plzni a Ivančicích. V červnu už se stejně moc neučíte a tak jsme na zkoušku připravili několik prvních "sálových" Rubikonů. Zatím tedy pro Plzeňáky a pro Ivančice. To víte, do prázdnin je to fofr. Takže představení Patrik a také soutěž Rubikon právě v těchto dvou městech. Vy ostatní holt sledujte YT, FB a také čekejte na brzký start Rubikonu on-line.

Ne. S hitem kapely Kryštof to nemá nic společného. Prsty v tom má římský diktátor Caesar. A když si vezmeš lupu a budeš pátrat v mapě Itálie, Rubikon najdeš. Kde Rubikon leží a co se tam stalo tak důležitého, že jsme se tím inspirovali? V tomhle videu se to dozvíš.

Kdy je sázka ještě zábavou a kdy začíná být rizikem? Ivana vám to poví.

„Patrik“ je název divadelního představení, se kterým budeme navštěvovat školy. Příběh kluka, který propadnul sázení. Jak se to stalo? Dostane se z toho? A kdo mu pomůže? Podaří se to divákům? „Patrik“ je totiž divadlo, které si zahrajete sami.  Možná, že už jede na vaši školu. A tady je malá ochutnávka.

Víte, co se musí stát, než je vyhlášen nový zákon? Kdo může zákon navrhnout? A co se vlastně s návrhem děje? Prozradí vám tohle video s policajtem.