Divadelní představení Patrik

Přihlášení uživatele

S5 Registrace

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Interaktivní divadelní představení o rizicích sázení mladistvých.

Příběh 15letého Patrika, který propadne on-line sázení. To, co se z počátku jevilo jako dobrá zábava, se postupně zvrhává v nekontrolovatelný pád. Žáci si během programu uvědomí úskalí sázení a hazardu. Uvědomí si, jak rychle se může z nevinné hry stát závislost. Diváci dále zjistí, co vše mohou ovlivnit svým vlastním rozhodováním a jak důležité je si každé rozhodnutí pořádně promyslet. Představení je provázeno diskusí se žáky, kteří pak sami aktivně zasahují do děje. 

Program je určen především pro žáky 8. a 9. ročníků.

Program připravilo a realizuje sdružení Divadelta, které od roku 2009 prosazuje tvořivé přístupy v oblasti edukace a vzdělávání. Je složené z herců, speciálních a sociálních pedagogů, psychologů, režisérů a zdravotních klaunů. Své programy realizují v přirozeném prostředí základních a středních škol.

Informace a objednávka představení: www.divadelta.cz nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Podívejte se na videoupoutávku.